Difference between revisions of "Gear"
From MansunWiki
m |
m |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
{|align="right" style="width: 80%" | {|align="right" style="width: 80%" | ||
|- | |- | ||
| − | |<div>[[File:GuitarBannerHeader.png|right]]</div> | + | |style="max-width: 80%"; <div>[[File:GuitarBannerHeader.png|right]]</div> |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 22:26, 8 February 2016
| style="max-width: 80%"; |
Contents
Paul Draper
| 500px | 500px | 500px | 500px | 500px |

