Difference between revisions of "Template:Gigs/1995"
From MansunWiki
| Line 7: | Line 7: | ||
| 1995-9-11 || [[Edinburgh University (Gig) | Edinburgh University]] || Edinburgh, Scotland | | 1995-9-11 || [[Edinburgh University (Gig) | Edinburgh University]] || Edinburgh, Scotland | ||
|- | |- | ||
| − | | 1995- | + | | 1995-10-11 || [[Leeds Brighton Beach (Gig) | Brighton Beach]] || Leeds, England |
|- | |- | ||
| 1995-27-12 || [[Buckley Tivoli (Gig) | The Tivoli]] || Buckley, Wales | | 1995-27-12 || [[Buckley Tivoli (Gig) | The Tivoli]] || Buckley, Wales | ||
Revision as of 15:58, 16 April 2015
1995
| Date | Venue | Location |
|---|---|---|
| 1995-8-11 | The Westpoint | Dundee, Scotland |
| 1995-9-11 | Edinburgh University | Edinburgh, Scotland |
| 1995-10-11 | Brighton Beach | Leeds, England |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-27-12 | The Tivoli | Buckley, Wales |
| 1995-02-11 | The Underworld | London, England |