Difference between revisions of "Gear"
From MansunWiki
m |
m |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| − | |<div>[[File:GuitarBannerHeader.png | + | |<div>[[File:GuitarBannerHeader.png|right|800px]]</div> |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Line 34: | Line 34: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| − | |<div>[[File:DrumBannerHeader.png | + | |<div>[[File:DrumBannerHeader.png|right|800px]]</div> |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 22:13, 8 February 2016
Paul Draper
| 500px | 500px | 500px | 500px | 500px |